Binalar ve benzeri yapılar geçmişten günümüze insanlık için büyük önem arz etmiştir. Çünkü insanların barınma, ticari ve benzeri ihtiyaçlarına katkı sağlamışlardır. Bunun yanında insan yaşamı, mahremiyeti, mal ve benzeri şeylerin güvende tutulması bakımından önemlidirler. Ancak tüm bunlar için bina ve yapılar tek başına yeterli değildir.

 Binaları ve yapıları çok daha korunaklı hale getiren bir önemli unsur da kapılardır. Kapı olmadan tam korunaklı yapılardan söz edilemez elbette. Kapılar üzerinde bulunan kilit mekanizmaları sayesinde, güvenlik en üst seviyeye ulaşmaktadır. Kapılar, anahtarlarla kilitlendiğinde, konut ve iş yerleri tamamıyla güvenli ortamlara dönüşürler. Kadıköy çilingir olarak çeşitli sebeplerle kilitlenen ve açılamayan kapılarınızı sizin için açmaktayız.

 Çilingir (Anahtarcı) Nedir?

 Çilingir; açılamayan oto, kapı, kasa, masa ve dolap benzeri eşyaların kilitlerini açar. Kilide ve anahtar numunesine göre anahtar ve kilit montajı yapar. Gerekli hallerde kilit bakım ve onarım işlerini de yapar. Çilingir diğer bir ifadeyle anahtarcı genellikle kapalı ortamlarda görev yapar. Ancak gerekli hallerde işin durumuna göre açık havada da görev yapar.

 Söz konusu açılamayan kilitler olduğunda en büyük kurtarıcı işinin ehli bir çilingirdir. Çünkü işinde tecrübesiz olan çilingir, müşterisine yarardan çok zarar verir. Tecrübeli ve güvenilir Kadıköy çilingir arayanlardan iseniz bizden yardım alabilirsiniz. İşinin büyük bir itina ve titizlikle yapan tecrübeli çilingir firması olarak daima hizmetinizdeyiz.

 Çilingir Hangi İşleri Yapar?

 Ne zaman bir çilingirden yardım almanız gerektiğini bilmeniz adına, çilingirin neleri yaptığını bilmeniz önemlidir. Buna göre çilingir;

 – İşlemeyen kilidi açar.

 – Bir çilingir örnek anahtara “Chip” kontrolü yapar.

 – Kilit şifrelerini değiştirir.

 – Anahtarın kopyasını çıkarır.

 – Anahtarda yapım sırasında meydana gelen çapakları alır.

 – Anahtarı kodlar.

 – Kilit Açma Tutanağı doldurur.

 – Maymuncuk hazırlar.

 – Kilide anahtar yapar.

 – Kilit tamir ve bakımlarını yapar.

 – Kilide barel takar.

 – Emniyet sistemi takar,

 – Gerek görülen hallerde de bilirkişilik yapar. Tüm bu hizmetler için Kadıköy çilingir firması arıyorsanız doğru adrestesiniz. İşimizi özenle ve tecrübeyle icra etmekteyiz.

 Çilingirler Hangi Malzemeleri Ve Aletleri Kullanır?

 Çilingir verdiği hizmet bakımından son derece önemli bir görev üstlenir. Bunun içinde kullanım amacına göre değişen çok çeşitli malzeme ve aletler kullanır. Bu malzeme ve aletler ise şunlardan oluşmaktadır;

 – Chip dedektörü,

 – Anahtar yapma makinası,

 – Kasa anahtar makinası,

 – Zımpara taşı,

 – İşlenmemiş ham anahtar,

 – Şifreli bilyeli anahtar makinası,

 – Matkap,

 – Segman pensesi,

 – Çark,

 – Barel sökme mili,

 – El ve tezgah mengenesi,

 – Maymuncuk takımı,

 – Master pim seti ve benzeri ihtiyaca göre farklı araç ve gereçler kullanılır. Kadıköy çilingir olarak açamadığınız kapılarınızı sizin için büyük dikkatle açıyoruz.

blank

 Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

 Her meslek erbabı için olduğu gibi çilingirin de sahip olması gereken bazı önemli özellikler bulunmaktadır. Kadıköy çilingir olarak bu bilinç ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. El ve parmaklarımız büyük bir ustalıkla kullanarak memnuniyetiniz için çalışmaktayız. İşimizi büyük bir sabır, dikkat ve ustalıkla yapmaktayız.

 Bir işi planlayabilen ve rahatlıkla uygulamaya koyabilmekteyiz. Bir çilingir de var olması gereken tüm özellikleri taşımaktayız. Tüm bunların yanında güvenilir bir çilingir olarak faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Bir çilingirden yardım alacaksanız güvenilir ve tecrübeli kişileri tercih etmeniz önemlidir. Eğer tecrübe ve güven aradığınız en önemli özellik ise hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her an siz çok değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.