Çilingir, mahsur kalmışsanız sizi evinize yeniden girmenizi sağlayacak bir insandan çok daha fazlasıdır. Bir çilingir, yalnızca kilitler ve anahtarlarla değil, aynı zamanda güvenlik sistemleriyle, kasalarla ve mülkünüzün korunmasına ilişkin aklınıza gelebilecek her konuda çalışan bir profesyoneldir. Evler, otomobiller ve ticari mülkler için anahtarlar ve kilitler kurar, ayarlar ve onarırlar. Dragos çilingir olarak bizler tüm bu hizmetleri profesyonel bir şekilde veriyor ve en kısa sürede taahhüt ettiğimiz hizmetleri yerine getiriyoruz.

 Siz İsteyin Biz Yapalım

 Yeni bir eve yeni taşındıysanız, kilitleri hemen değiştirmeniz gerekecektir. Eski bir eş veya eski bir oda arkadaşınız varsa kilitlerinizi değiştirmek isteyebileceğiniz başka nedenler de vardır. Bir zorla girme ve hatta hırsızlıkla karşı karşıya gelmişseniz kilitlerinizi değiştirmek iyi bir fikirdir. Binanızın önceki sakinlerinin herhangi birinin hala anahtarlarından birine sahip olup olmadığını ya da geçmişten gelen bir kodu hala hatırlayıp hatırlamadığını asla bilemezsiniz. Dragos çilingir olarak sizlere şansınızı zorlamamanızı, aksine işi şansa bırakmamanızı öneriyoruz.

 Pencereler de Kilide İhtiyaç Duyar

 Pencere ve sürgülü cam kapılar da kilitlere ihtiyaç duyar ve Dragos çilingir olarak sizin için doğru olanı bulmanıza yardımcı oluyoruz. Anahtar yapımı ve anahtar çoğaltma konusunda da uzman olan ekibimiz hemen hemen her türlü kilitleme için anahtar üretebilir. Çilingirlerimiz, eviniz veya işiniz için, kasa gibi her türlü şifreli özel eşyanızı kurtaracaktır. Otomotiv anahtarları konusunda da iddialı olan ekibimiz aracınızın anahtarları olmadan mahsur kaldığınızda sizi aracınıza geri sokabilecek uzmanlardan oluşur.

 Ticari Tesisleriniz için Çilingir Hizmetleri

 Ticari çilingirlik konusunda da uzman olan ekibimiz ticari tesislerde çalışmaktadır. Güvenilir olmak için güvenebileceğiniz başarılı ekibimizi tercih ettiğinizde güvenliğinizle ilgili sorunlarınız ortaya çıkabileceği zaman sıkıntılarınızı gidermek için her zaman bize güvenebilirsiniz. Dragos çilingir bünyesinde hizmet veren uzmanlarımız dilerseniz yedek anahtar olarak sizin için ekstra ana anahtar setleri tutabilir. Ayrıca, bulunduğunuz her tür kilitlemenin eksiksiz kayıtlarını tutabilir ve video gözetim sistemleri, kimlik kodları gibi binanızda aldığınız tüm güvenlik önlemleri konusunda size yardımcı olabilirler.

 Konutlardaki Çilingir İhtiyacı

 Konut çilingirlerimiz ikamet yerinizdeki güvenliği artırabilen özel hizmetler sunarak, daha önce hiç düşünmemiş olabileceğiniz birçok güvenlik sorunu hakkında size tavsiyelerde bulunabilir. Tüm dış girişlerinizin güvenliğini, kapı ve kilitlerin kalite seviyesini, garajınızı, pencerelerinizi ve hatta çevre düzenlemelerinizi değerlendirebilirler. Dragos çilingir uzmanlarımız size mücevherlerinizi, değerli eşyalarınızı ve acil durumunuzu en iyi nasıl saklayacağınız konusunda tavsiyede bulunur.

blank

 Tecrübeli ve Uzman Kadro

 Tecrübeli çilingirlerimiz hırsızların tespit ve erişimden kaçınmaya yönelik tipik stratejileri hakkında her şeyi bilir, bu nedenle hırsızlık olasılığını önlemek için mümkün olduğu kadar önlem almanıza yardımcı olurlar. Kilitleri uzun süre kullanmayacaksanız, size akıllı telefon izleme ve kontrolü olan aydınlatma, zamanlayıcılar ve hatta güvenlik sistemleri hakkında tavsiyelerde bulunabilirler. Güvenlik ve erişim kontrolü konusunda da yardımcı olan ekibimiz birinci sınıf interkom sistemleri, kapı girişi, manyetik kilitler, tuş takımları, uzaktan kilitler, anahtar kartlar ve hatta biyometrik kilitler sunabilir.

 Bize Her Zaman Ulaşabilirsiniz

 24 saat kilitleme servisi sunan uzmanlarımıza günün her anı ulaşabilirsiniz. Genellikle 30 dakika içerisinde yanınıza ulaşan uzmanlarımız acil durumlar dışında da randevu sistemiyle çalışırlar. Size yardımcı olmaya hazır bir şekilde sürekli olarak mobil uzmanlardan oluşan ekibimizde kilit sistemleri hakkında mağduriyet yaşamamanız için her şey en ince ayrıntısına kadar düşünüldü. Mülkünüzün güvenliği söz konusu olduğunda, evinizi veya iş yerinizi sizden fazla düşünen çilingirlerimiz sayesinde gün içinde rahat edecek ve sevdiklerinizi gönül rahatlığıyla ardınızda bırakabileceksiniz.